2021.03.30 godz. 00:22 Jaworzno, Śląskie

Całkowita opieka rodzicielska że strony mamy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam,chciałabym prosić o poradę jak mogę odzyskać dziecko od partnera który sam go wychowuje. Żaden z nas nie ma zabranych praw. Lecz mnie nie było przez 3 lata bo byłam skazana wyrokiem za oszustwa internetowe. Dziecko ma 4 latka obecnie. Partner zaniedbuje edukację dziecka w przedszkolu. Ma monotonię żywieniowa, demoralizuje dziecko poprzez oglądania oglądnie niewłaściwych treści bajek co zauważyły wychowawcy z przedszkola. Dziecko też przebywa w czasie pracy ojca. Dziecko widzę co drugi tydzień. Bo nie chce oddać mi dziecka. Proszę o pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Mar 2021 11:12

Dzień dobry, proszę złożyć do Sądu wniosek o ustalenie miejsce pobytu dziecka przy Pani. We wniosku proszę wskazać wszystkie okoliczności wskazujące na to, że Pani daje lepszą gwarancję wychowania dziecka niż ojciec. Pozdrawiam serdecznie.