2023.03.05 godz. 21:25 Tereszewo, Warmińsko-mazurskie

Jakie są koszty

Wyjaśnienie sytuacji

Chcemy z żoną podpisać rozdzielność majątkową. Jesteśmy 3 lata po ślubie i wspólne mamy tylko auto wartość około 20 tys. Jakie są koszty podpisania rozdzielczości?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Mar 2023 16:49

Dzień dobry, rozdzielność majątkową można przeprowadzić przed notariuszem. W tym też zakresie proponuję bezpośredni kontakt z lokalnym notariuszem, który określi opłatę po rozmowie z osobą zainteresowaną.

Zmodyfikowano dnia: 06 Mar 2023 16:50
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)