2023.10.16 godz. 19:09 Poznań, Wielkopolskie

Chciałabym dowiedzieć się z kim mogę się kontaktować w sprawie swojego zadłużenia. Tzn chciałabym wysłać pisma odnośnie umorzenia lub obniżenia odsetek.

Wyjaśnienie sytuacji

Sprawa prowadzona jest przez komornika na rzecz Banku, którego reprezentuje radca prawny. Nie wiem do kogo zaadresować pisma. Wiem, że do komornika nie. Nie wiem czy do banku czy do radcy prawnego, który reprezentuje bank

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Paź 2023 09:23

dzień dobry, pisma należy kierować do wierzyciela (banku) poprzez pełnomocnika radcę prawnego.