2024.08.25 godz. 22:56 Radoniów, Dolnośląskie

Chciałabym napisać wniosek o zwolnienie z reszty kart ograniczenia wolności w postaci prac społecznych, gdzie połowę jej odrobiłam. I została mi jeszcze połowa

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałabym napisać wniosek o zwolnienie z reszty kart ograniczenia wolności w postaci prac społecznych, gdzie połowę jej odrobiłam. I została mi jeszcze połowa

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Sie 2024 16:07

Dzień dobry, jest taka możliwość na podstawie art. 83 k.k., zasadniczo taki wniosek należy złożyć przed Sądem I instancji, który wydał wyrok. W przypadku potrzeby pomocy obrońcy w sporządzeniu takiego wniosku proszę o kontakt, zajmuję się sprawami karnymi. Pozdrawiam, adw. Michał Filec