2021.06.17 godz. 09:42 Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-pomorskie

Jak odzyskać pieniądze

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałabym odzyskać pieniądze od byłego partnera za rachunki tel które płaciłam za niego nie będąc już z nim. Oraz za telewizję której on nie opłacal a która była na mnie

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Zenon Depta

Rybnik, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2021 21:28

To zależy od umowy jaka Was łączyła. Ale ciężar udowodnienia spoczywa na tym co żąda. Nie jest to sprawa prosta. O ile nie niemożliwa do przeprowadzenia
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)