2023.05.08 godz. 12:54 Jaworzno, Śląskie

Chciałabym uzyskać informacje na temat mojej sprawy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Jest mi bardzo wstyd za to co zrobiłam. Nie zapłaciłam kilka razy w drogerii za wszystko przy kasie samoobslugowej, kwota 530 zł. Dostałam wezwanie na policję, jestem oskarżoną o przestępstwo. Byłam w sklepie chciałam zapłacić ale powiedzieli że sprawa jest już zgłoszona i teraz nie mogę. Przeprosilam, bo naprawdę nie wiem co mi strzeliło do głowy. Nie byłam wcześniej nigdy karana. Mam rodzinę i dzieci. Tak strasznie się z tym czuje i boję się co będzie dalej. Jaka kara mnie czeka. Na policji się przyznałam, powiedziałam że żałuję i byłam przeprosić i chciałam zapłacić.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Lip 2023 10:59

Możliwe jest wnioskowanie o warunkowe umorzenie postępowania w przypadku naprawienia szkody i z uwagi na niską szkodliwość społeczną oraz czyn mniejszej wagi. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie, jeśli potrzebuje Pani obrońcy w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl