2022.11.15 godz. 20:24 Koło Stawku, Podlaskie

Chciałabym złożyć wniosek o upadłość konsumencka ale nie wiem bo to sprawy. sprzed lat komu i ile jestem dluzna nie mogę sprawdzić w Bik ani w Krd

Wyjaśnienie sytuacji

Proszę błagam o pomoc gdzie uzyskać informacje komu i ile jestem dluzna nie posiadam żadnych pism ponieważ od lat nie mieszkam w miejscu zameldowania nie mogę sprawdzić w Led ani w Bik nie posiadam konta bankowego ,chce złożyć wniosek o upadłość konsumencka blagam o pomoc co robic Dziekuje

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Anna Albińska

Białystok, Podlaskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Lis 2022 20:02

Szanowna Pani, aby sprawdzić swoje długi należy sprawdzić przede wszystkim BIK, KRD, BIG, ERIF i ew. inne rejestry długów (1 raz na 6 miesięcy pobrać raport za darmo). Z pytania nie wynika dlaczego nie może Pani sprawdzić BIK i KRD, jeżeli potrzebuje Pani wsparcia z wygenerowaniem raportów, służę pomocą. Istnieją jeszcze inne możliwości ustalenia swojego zadłużenia, droga poszukiwania zależy od rodzajów długów. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu.