2023.07.29 godz. 12:15 Chojnów, Dolnośląskie

chciałbym mą partnerkę pozbawić praw rodzicielskich lub ograniczyć i alimenty na syna

Wyjaśnienie sytuacji

Mieszkam za granicą . w Niemczech . Mam syna 1 rok który jest chory . Matka jego moja dawniejsza partnerka nie chce jego wychowywać . Jest uzależniona od narkotyków i komputera . Wszystko teraz chce zrobić by syna zabrać bo nie ma pieniędzy na narkotyki czy otrzymam jakąś pomoc

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lip 2023 12:26

Aby skutecznie wnosić o pieczę nad synem i pozbawienie władzy rodzicielskiej, należy wykazać, że dobro dziecka jest zagrożone. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl