2022.09.14 godz. 16:23 Glinno, Dolnośląskie

chciałbym sie dowiedziec ile by kosztowało napisanie wniosku o odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego???

Wyjaśnienie sytuacji

dstalem 5 miesiecy pozbawienia wolnosci za jazde pod wplywem nieznacznej ilosci narkotykow, ktora chcialbym odbyc w systemie dozoru elektronicznego.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Wrz 2022 11:17

Dzień dobry, przy takiej karze pozbawienia wolności SDE jest jak najbardziej możliwe. Jeżeli wyrok jest już prawomocny, to proszę mieć na uwadze, że w przeciągu maksymalnie kilku tygodni od prawomocności otrzyma Pan tzw. 'bilet', wezwanie do stawiennictwa celem odbycia kary. Co do wyceny to jest kwestia indywidualna każdego adwokata, także w zależności od stopnia skomplikowania danej sprawy, prawdopodobnego nakładu pracy - nie ma jakiejś jednej taryfy. Osobiście także zajmuję się takimi sprawami, więc zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, adw. Michał Filec