2024.03.28 godz. 11:11 Warszawa, Mazowieckie

Spszedaz mieszkania

Wyjaśnienie sytuacji

Chcialbym spszedac mieszkani po babci jakies 10 lat temu babcia pszepisala na mnie mieszkanie co uczynilo mnie wlascicielem. Okolo 2 lat temu babcia zmarla a zaraz potym moja siostra wraz z merzem i dziecmi wrowadzila sie tam ja chcalem spszedac i podzielic pieniadze sprawiedliwie na nas dwoje ale ona i nasi rodzice niechca tego zrobic tylko zachowac mieszkanie i mieszkac tam a ja niemam z tego nic uwazam ze jest to niesprawiedliwe zwlaszcza ze to ja jestem wlascicielem. Wiec teraz chce zeby sie wyprowadzili zebym mugl spszedac

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Mar 2024 16:20

Konieczny będzie pozew o eksmisję + ewentualne roszczenia o bezumowne korzystanie z lokalu. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)