2023.08.10 godz. 12:47 Malbork, Pomorskie

Chciałbym wziąć kredyt na spłatę chwilówek, lecz żaden bank niestety mi go nie udzieli. Znalazłem pewna osobę tylko pochodzi z Włoch,

Wyjaśnienie sytuacji

Osoba ta przygotowała umowę i jest rzekoma opłata przedwstępna, warunki umowy są jasne, ale chciałbym żeby cała korespondencje oraz umowę przeczytał prawnik

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Sie 2023 13:35

Jeśli pożyczkodawca uzależnia udzielenie pożyczki od wpłaty jakiejkolwiek sumy, a później kolejnych administracyjnych, od razu do głowy przychodzi tzw. przekręt nigeryjski. Doradzałbym poważne zastanowienie się nad taką opcją, gdyż doświadczenie pokazuje, że oferta może nie być uczciwa. Jeśli jednak jest Pan zdecydowany, oczywiście odpłatnie mogę przeanalizować treść proponowanej umowy.