2022.05.10 godz. 22:06 Wydrna, Podkarpackie

Zostałem oszukany przez koleżankę

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałem jej pomóc i wziolem na siebie 3 kredyty ratalne na sprzęt komoda która spłacona, laptop I drukarka spłacone,telewizor I lodówko zamrażarkę, oczywiście pytałem czy ktoś inny nie może jej tego wziąść że względu że ja mam rentę i kasa potrzebuje na leki .Obieca że będzie spłacać i od kilkunastu miesięcy płace Ja a ona korzysta do tego jak potrzebowała kasy to jej pożyczałem. I jeszcze dostala mieszkanie od burmistrza i poprosiła mnie o kasę na wklad bo inaczej by było nici z mieszkania .Jak teraz mam oddzysjac to co pożyczyłem i spłacałem od niej i żeby umowa z bankiem przeszła na nią.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Piotr Witkowski

Gdynia, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Maj 2022 09:08

Prosimy o kontakt pod nr tel., 797-547-877 albo biuro.pr.upadlosciowego@wp.pl . Pozdr. Piotr W, prawnik
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)