2022.07.05 godz. 23:52 Kraków, Małopolskie

Dzień dobry pisze w sprawie alimentów.

Wyjaśnienie sytuacji

Chodzi mi o to że sprawa trwa już 3 lata. Raz sprawa się nie odbyła z powodu nie obecności sędzi a drugi raz się nie odbyła z powodu nie obecności wskazanego. Więc chciałam się dopytać czy dało by się jakoś przyspieszyć sprawę i napisać o zabezpieczenie przed sprawa. Z skazanym nie mam żadnego kontaktu nie nakłada żadnych od siebie pieniędzy i nie ma żadnego kontaktu z dziećmi. Sprawa następna ma się odbyć 12 grudnia 2022r.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lip 2022 09:49

Tak, może Pani złożyć wniosek o zabezpieczenie. Jeżeli potrzebuje Pani odpłatnej pomocy w sporządzeniu pisma, zapraszam do kontaktu.