2023.10.13 godz. 14:17 Zajączkowo, Pomorskie

Chodzi o orzeczenie o niepełnosprWności

Wyjaśnienie sytuacji

Odwołała się od orzeczenia na chorą córkę. Choruje na zaburzenia afektywne dwubiegunowe. Czy mam szansę uzyskać świadczenie przez sąd

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Dominik Urbaniak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Paź 2023 17:24

Dzień dobry, oczywiście, że taka szansa istnieje. Wszystko zależny od okoliczności sprawy i szczegółów. Zasadnym, by myśleć o pozytywnym zakończeniu sprawy byłoby powierzenie jej prowadzenia przed Sądem profesjonalnemu pełnomocnikowi. Trzeba dopilnować postępowania i prawidłowo przedstawić argumenty za uznaniem odwołania. Zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną - przeanalizuję kompleksowo problem i poinstruuję o dalszych krokach. Możliwym jest także reprezentacja przed Sądem.