2024.06.07 godz. 13:04 Malbork, Pomorskie

Co dalej powinnam zrobić po otrzymaniu postanowienia w sprawie stwierenia nabycia spadku

Wyjaśnienie sytuacji

Otrzymałam postanowienie w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku. Podano jaki jest moj udział w spadku. Orzeczenie jest prawomocne. Co dalej powinnam zrobić jeśli chciałabym swoją część w gotówce?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Cze 2024 13:36

Konieczny będzie dział spadku (kolejne postępowanie) wraz ze zniesieniem współwłasności. Jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika do przeprowadzenia tej sprawy i uzyskania dla Pani odpowiedniej kwoty, zaprasszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)