2023.07.09 godz. 00:44 Bochnia, Małopolskie

Co grozi za udostępnianie loginów i haseł np. do Netflixa osobie niepełnoletniej?

Wyjaśnienie sytuacji

17 latek udostępniał kradzione przez innych loginy i hasła, które brał z innej strony internetowej, aby daćje innym za darmo, sprawa podobno została zgłoszona do prokuratury. Czy prokuratura przyjmie taki wniosek, jeśli tak ile będzie trzeba czekać na powiadomienie i co za to grozi.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Lip 2023 18:11

Szanowny Panie, zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa prokuratura niewątpliwie przyjmie, ale co z nim dalej zrobi to kwestia indywidualna, bowiem każda sprawa jest inna.