2021.09.29 godz. 10:25 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

Co i jak mogę zrobić w przypadku gdy decyzja sądu wyłączono rodzinę ze sprawy spadkowej?

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem rodziną zmarłego wujka, konkubina wujka i ja założyłyśmy oddzielne sprawy spadkowe. Otrzymałam dziś pismo z sądu że konkubina (tak naprawdę obca osoba dla wujka, nie będąca z nim w sformalizowanym związku, nie mieszkająca z nim - a zupełnie na drugim krańcu Polski, związek na telefon) złożyła w sadzie z sukcesem wniosek o wyłączenie rodziny ze sprawy. Nie ma podanych przyczyn dlaczego jako rodzina jesteśmy wyłączeni ze sprawy. Jak to możliwe że są przychyla się do wniosku tak na prawdę obcej osoby. Wiem z pisma sądowego, że przysługuje nam zażalenie. Jak to napisać?proszę o podpowiedz

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Wrz 2021 20:13

Dzień dobry, przede wszystkim proszę napisać jaką konkretnie sprawę założyła.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)