2020.10.24 godz. 10:39 Katowice, Śląskie

Co mam zrobić.Potrzebuje natychmiastowej porady prawnej.

Wyjaśnienie sytuacji

Mam wyrok ktory jest uprawomocniony jako zastepcza kara pozbawienia wolnosci gdzyz nie wstawilam sie do kuratora w celu odpracowania w czynie społecznym ze wzgledu na problemy zdrowotne w rodzinie. Odwoływalam sie od postanowienia lecz bezskutecznie.Bo spoznilam sie ze zlozeniem wwniosku o 1 dzien.To znowu zlozylam zazalenie to mi sad odrzucił.poczym znowu zlozylam zazalenie lecz juz nie otrzymalam odpowiedz.Zlozylam 20.10.2020 do sadu okregowego wniosek o zezwolenie na dozor elektroniczny.Od 2 dni zaczela szukac mnie poliicja w domu i pracy.Zlozylam tez o odroczenie kary i wstrzymanie kary

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Paź 2020 14:39

Dzień dobry, czy złożyła Pani wniosek w trybie art 65a kkw? Może Pani złożyć oświadczenie, że będzie Pani wykonywać karę ograniczenia wolności i wstrzymanie wykonania zastępczej kary pozbawienia wolności. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak