2021.06.21 godz. 00:53 Kielce, Świętokrzyskie

Co mi grozi przed sądem jeżeli nie wezmę dziecka od matki na miesiąc wakacji . Matka dziecka chce mnie podać do sądu . W akcie rozwodu nie mam tego zapisanego

Wyjaśnienie sytuacji

Problem tkwi że nie mam urlopu a dziecka nie mam z kim zostawić jak będę w pracy

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Cze 2021 22:38

Ma Pan uregulowane kontaktu w wyroku rozwodowym? Jeśli nie to jedyne ryzyko to pozew o podwyższenie alimentów. Matka jakoś sobie musi radzić z opieką. Może Pan wziąć dziecko i zapisać np na kolonie stacjonarne w godzinach Pana pracy