2022.10.01 godz. 10:07 Dębica, Podkarpackie

Co mogę zrobić aby zatrzymać postępowanie na policji.?

Wyjaśnienie sytuacji

Moja ciocia złożyła zawiadomienie na policji o tym że jestem Ofiara przemocy psychicznej i fizycznej (przez teścia). Nie chciałam składać takowego zawiadomienia. Jednak teraz wydzwania do mnie policja i mówi że muszę się stawić na przesłuchanie. Nie chcę tego postępowania i nie wiem co zrobić aby policja zaprzestała jakichkolwiek działań. Od samego początku podkreślam że nie życzę sobie aby w tej sprawie cokolwiek było robione. Co mam zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Maciej Tokarski

Stalowa Wola, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Paź 2022 13:27

Jeżeli jest Pani pełnoletnia to może Pani odmówić złożenia jakichkolwiek zeznań. W razie pytań proszę pisać.