2024.10.23 godz. 10:26 Poznań, Wielkopolskie

Co mogę zrobić gdy pobito mojego syna w szkole?nauczyciele nie reagowali . W środę został pobity a dopiero w poniedziałek wezwała pani dyrektor dzielnicowego.

Wyjaśnienie sytuacji

Pisze w sprawie pobicia syna . Już wcześniej mu dokuczało to dziecko. Syn (13 lat )niby zgodził się na ustawkę ale nie wiedział o co chodzi godząc się na to . Nigdy nie uczestniczył w bójkach żeby kogoś pobił nawet. Tamte dziecko w łazience pobił mojego syna po głowie że syn leżał na ziemi. Potem po lekcjach na dworze jeszcze sie bili choć syn nic mu nie zrobił i się bronił.Nie ufam już szkole bo nawet dzieciom kazała nagrania usunąć z bójki. Nie wiem czy zgłosiło sprawę bo nic policja nie spisywała. Z synem chodzimy po lekarzach. boje się że zrobią syna winnegoo a sprawa ucichnie

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Krause

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Paź 2024 13:04

Szanowna Pani, w tej sprawie należałoby zorganizować rozmowę z wychowawcą lub/i dyrektorem i dowiedzieć się co szkole udało się ustalić, oraz jakie kroki zostały powzięte w celu ustalenia tego co się stało. Zakładam, że w stosunku do Pani syna zostaną wyciągnięte konsekwencje, jako, że brał udział w bójce. Pytanie tylko jakie i co zostanie ustalone w związku z tym drugim chłopcem. www.annakrause.com.pl