2022.01.07 godz. 17:54 Pniewy, Wielkopolskie

Co mogę zrobić jak rozwiązać problem?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam , chciał bym zasięgnać porady w dość trudnej sprawie, mieszkam w domu wolnostojącym należącym do mnie i 4 rodzeństwa, w domu na dole mieszkam ja , na górze siostra. Rachunki za gaz oraz wodę są na mnie , siostra z góry miała oddawać co miesiąc połowę kwoty niestety od dłuższego czasu tego nie robi , cóż mogę w tej kwestii zrobić jakie mam możliwości prawne aby odzyskać winne mi pieniądze. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Sty 2022 18:46

Należy wezwać siostrę do zapłaty 1/2 kosztów zużytych mediów.