2022.04.08 godz. 12:24 Szczecin, Zachodniopomorskie

Co mogę zrobić jeśli policja zabrała mi laptopa i telefon na przeszukanie a urządzenia są mi potrzebne?

Wyjaśnienie sytuacji

Kilka miesięcy temu spotykałam się z osobą która nie ma 15t, jej ojciec prawdopodobnie podał mnie o to na policję, jedynie się calowalismy i to za jej zgodą, nigdy nie zrobiłam nic bez jej zgody, policja przyjechała do mnie z postanowieniem prokuratora i zabrali mój laptop i telefon, co moge zrobić w tej sprawi? Nigdy nie chciałam i jej nie skrzywdziłam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Kwi 2022 14:06

Proszę napisać do prokuratora wniosek o zwrot zabezpieczonego sprzętu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)