2022.04.10 godz. 23:33 Mysłowice, Śląskie

Co mogę zrobić jeśli wyrzucono mnie i kobietę w ciąży z domu na bruk podczas mrozu

Wyjaśnienie sytuacji

Miałem wynajmować dom.Dogadalem się że do czasu podpisania umowy najmu okazjonalnego mogę zamieszkiwać na tzw.umowe ustna. 21 marca jak byliśmy umówieni u notariusza nie dostarczyłem (nie zostałem dobrze poinformowany Co dokładnie dostarczyc)jednego oświadczenia Właścicielka stwierdziła że jednak nie wynajmie Mi tego domu i że mam 10 dni na wyprowadzkę oraz że mam uiścić opłatę za użyczenie (opłaciłem) Ale powiedziałem że nie mam szans na znalezienie i przeprowadzkę w tak krótkim czasie i za 10.04 mam wypłatę i 11.04 się wyprowadze zgodziła się. A dziś w asyście policji wyrzucono nasnabruk

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 19:04

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019