2024.05.19 godz. 10:29 Mrągowo, Warmińsko-mazurskie

Czy moge

Wyjaśnienie sytuacji

Co mogę zrobić jeżeli pani z rodziny zastępczej utrudnia mi wszelkie kontakty z dziećmi tel oraz kontakty do widzeń zablokowała min numer a nie miała do tego żadnego powodu nie mam żadnych kontaktów z.dziecmi co nie mam ich odebranych .Czy mogę wystąpić do sądu z jakimś wnioskiem na tą kobiete

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Maj 2024 10:28

Konieczny będzie wniosek o ustalenie kontaktów z dziećmi - jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika przed sądem, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Tak Nie

Prawnik

DAWD BIAŁAS

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Maj 2024 18:13

Witam , tak można wystąpić z wnioskiem o widzenia z dziećmi przysługuje Pani takie prawo. Jeśli Pani chce może taki wniosek sporządzić. Zapraszam do kontaktu telefonicznego