2023.09.22 godz. 10:24 Lublin, Lubelskie

Co mogę zrobić, kiedy Policja nie może zgromadzić dowodów w postaci nagrań z monitoringu w pobliżu miejsca przestepstwa

Wyjaśnienie sytuacji

Policja twierdzi, że wszystkie nagrania, jakie zgromadziła z nagrań monitoringów są niemożliwe do odczytania z powodu błędu plików ( dwie płyty) i z powodu błędu urządzenia rejestrującego (jedno miejsce) Zapisy monitoringu są kluczowe w postępowaniu o spowodowanie śmierci (pewnie nieumyślne). W jaki sposób możemy tę sprawę rozwiązać, tu kluczowy jest czas, bo nagrania z monitoringu nie są przechowywane wieczyście.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Wrz 2023 15:49

Szanowni Państwo, sprawa wymaga bliższego przyjrzenia się, w tym uzupełnienia przekazanych informacji o działania, które do tej pory zostały podjęte.