2022.06.10 godz. 10:20 Legnica, Dolnośląskie

Co mogę zrobić w przypadku przekroczenia terminu o odrzucenie spadku za małoletnie dziecko

Wyjaśnienie sytuacji

Sprawa już się odbyła, zgoda została udzielona przez sąd, tylko nie dostałam jeszcze prawomocnego wyroku sądu na który czekam, termin minął 7.06.2022

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Cze 2022 13:51

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 .