2023.03.29 godz. 16:40 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

Co moge zrobic w tej sytuacji? Chca mnie podac do sadu

Wyjaśnienie sytuacji

Wynajmowalam mieszkanie najemcy dali mi wypowiedzenie po 3 miesiacach ...klucze odebral moj brat nie zrobil protokolu zdawczo-odbiorczego bo byl taki syf ,zniszczenia ze powiedzial ze musze to sama xobaczyc I to ja zdecyduje czy oddam im depozyt 3000zl... Ja nie mieszkam w Pl... bylam 10 dni po jak moj brat wziol klucze.... Jak otworzylam drzwi bylam tak wsciekla ze uuu... myslalam ze sie odezwa bo wiedzieli kiedy bede w Pl ale nie odezwali sie... teraz jeszcze jest jakas korespondencja na ten adres na cqlkiem inna osobe niz w umowie najmu za TV kablowke a teraz oni mowia ze chca zwrot kaucji

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Mar 2023 11:35

Należy wysłać do byłych najemców odpowiedź na otrzymane wezwanie. Jeżeli jest Pani zainteresowana odpłatną pomocą w tej sprawie, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)