2023.04.13 godz. 12:48 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

co można zrobić w sytuacji bezczynności syndyka sądowego?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, problem dotyczy działań (a właściwie ich braku), które mają miejsce już po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej decyzją sądu z dnia 01 września 2022roku. Kilka dni później stawiłam się na spotkaniu z syndykiem, podpisałam wszystkie wręczone dokumenty i właściwie na tym kontakt się urwał. Regularnie wysyłane przez mnie wiadomości pozostają bez odpowiedzi, sekretarka prosi żeby z nią się nie kontaktować tylko bezpośrednio z syndykiem i tak o to koło się zamyka. Nie posiadam żadnych nieruchomości ani ruchomości do spieniężenia oprócz niejeżdżącego, starego pojazdu, który nadal stoi u

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Gru 2023 09:16

Dzień dobry, w takiej sytuacji należy wystąpić do sądu o zastosowanie środków dyscyplinujących syndyka.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)