2024.05.16 godz. 20:58 Ostrołęka, Mazowieckie

Co można zrobić z oszustwem zakupu maszyny ?

Wyjaśnienie sytuacji

Zakupiliśmy nowa maszynę do granity za kwotę 13 600 zł, z powodu że nie działała jak powinna po ok. tygodniu od zakupu (używana tylko 2 razy) skontaktowaliśmy się z sprzedawcą. Maszyna została wysłana do ich serwisu. Dziś odebraliśmy niby naprawioną maszynę, lecz po rozkręceniu jednego z boków odkryliśmy, że nie jest to ten sam sprzęt, w środku wygląda ona na 10- letnią maszynę, zardzewiałe śruby i bród w środku. Po skontaktowaniu się z nimi chcieli nam wmówić że tak powinno być. Nie mają tego modelu w magazynie i powiedzieli że wyślą inną, nie informując jaką. Co można z tym zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

DAWD BIAŁAS

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Maj 2024 19:36

Zapraszam do BEZPŁATNEJ PORADY PRAWNEJ TELEFONICZNEJ - podane informacje są zbyt lakoniczne zapraszam do nie zobowiązującej konsultacji w sprawie , specjalizuje się z tego typu sprawach. Tel: 507437019