2023.01.17 godz. 16:04 Warszawa, Mazowieckie

Co musi być zawarte w odpowiedzi sądu i jakie poniosę konsekwencje

Wyjaśnienie sytuacji

Prowadziłam pojazd mając 2 promile, na światłach cofając uderzyłam w samochód nie zauważyłam tego przez bycie pijaną i odjechalam . Kierowca tego samochodu zatrzymał mnie i wezwał policje. Czekają mnie 2 rozprawy, jedna za bycie pod wpływem alkoholu druga za kolizje. Nie wiem czego mogę się spodziewać i czy mogą to być nawet zawiasy. Dostałam wezwanie w celu złożenia wyjaśnieniem na temat kolizji, co w takiej odpowiedzi pisemnej zawrzeć?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sty 2023 14:24

Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie email: slawomir.suski@adwokatura.pl