2022.11.15 godz. 17:23 Warszawa, Mazowieckie

Co powinienem zrobić po otrzymaniu "Zawiadomienia o przesłaniu aktu oskarżenia - wniosku"?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, zostałem oskarżony o popełnienie przestępstwa: kradzieży na szkodę Rossmana (nie umiejętne korzystanie z aplikacji do zakupów z płatnością online). Kilka dni po zajściu uiściłem opłatę za skradzione przedmioty. Potrzebuję podpowiedzi czy na pismo, które teraz otrzymałem powinienem odpowiadać czy czekać na kolejne pisma? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Lis 2022 09:25

Dzień dobry, nie musi Pan na nie odpowiadać. Pozdrawiam.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)