2020.10.12 godz. 15:18 Warszawa, Mazowieckie

Co to znaczy wnieść odwołanie za pośrednictwem jakiegoś organu?

Wyjaśnienie sytuacji

Muszę wnieść odwołanie od decyzji do wyższej instancji za pośrednictwem organu, który wydał decyzję. To znaczy,że pismo kieruje do wyzszej instancji i wysyłam na jej adres, czy najpierw mam je wysłać do organu pośredniczącego i na ten adres.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Paź 2020 15:24

Fizycznie wysyła Pan odwołanie na adres organu który wydał decyzje (jak to Pan ujął pośredniczącego)