2022.10.14 godz. 09:32 Chorzów, Śląskie

co w momencie, gdy moja matka nie chce mi płacić alimentów?

Wyjaśnienie sytuacji

Mam problem, mianowicie - jestem w poważnym konflikcie z moją matką, która ma zasądzone dla mnie alimenty w wysokości 600 złotych. W czerwcu przesłała mi z własnej, nieprzymuszonej woli 3000 złotych na wakacje, tytuł przelewu i nasza konwersacja jednoznacznie na to wskazują. Jednakże dzisiaj, wysłała mi wiadomość, iż te pieniądze to teraz alimenty od listopada 2022 do kwietnia 2023, a od kwietnia znowu wznowi płatność.Jednak te pieniądze są mi bardzo potrzebne teraz, niedawno zmarł mój ojciec i każda złotówka się dla mnie liczy. Czy moglibyście mi doradzić co mam zrobić w tej sprawie?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Paź 2022 10:26

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice