2023.12.01 godz. 10:08 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie

Co z prawem gwarancji lub rękojmi przy ogłoszeniu upadłości?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, w lipcu zakupiłem telefon w sklepie Neonet. Dnia 30.11 sklep Neonet ogłosił upadłość, co w tym przypadku z gwarancją udzielona na telefon oraz prawem rękojmi? Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Gru 2023 11:54

Dzień dobry, podjęte kroki nie będą miały wpływu na prawa konsumentów i klienci będą mogli z nich korzystać bez przeszkód.