2024.02.15 godz. 18:26 Katowice, Śląskie

Co zrobić gdy były partner komplikuje i uniemożliwia odbiór swoich rzeczy?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mój były partner zostawił u mnie swoją bluzę, najpierw była wersja że mogę ją sobie zostawić później, że mam ją oddać. Chciałabym zaznaczyć że bluza jest warta 500 zł. Straszył mnie prawnikami bo go na to stać żeby zrobić z tego wielką sprawę. Chciałam mu ją oddać, kontaktowałam się z nim ja, moja siostra ale zawsze kończy się na straszeniu i że kiedyś ją sobie odbierze. Żyje przez to w stresie bo ta osoba jest dla mnie nieobliczalna i boję się co może sobie w tej głowie wymyślić. Czy jest może jakiś sposób żeby załatwić to normalnie? Jest mi wstyd że piszę z taką rzeczą

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Mar 2024 08:38

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu większych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice