2022.03.19 godz. 17:02 Radymno, Podkarpackie

Co zrobić gdy wydano klauzulę wykonalności dla wyroku którego nie otrzymałem? Wysłałem zażalenie, ale otrzymałem postanowienie na które już nie przysł... limit.

Wyjaśnienie sytuacji

Zostałem oszukany przez firmę reklamową. Na podstawie umowy zawartej telefonicznie firma wysyłała mi co miesiąc przez 2 lata faktury których nie opłacałem ponieważ po miesiącu od zawarcia umowy zrezygnowałem z niej po tym jak przez cały miesiąc nie otrzymywałem odpowiedzi na wysyłane przeze mnie wiadomości dotyczące realizacji umowy. Do sądu trafił pozew przeciwko mojej firmie w odpowiedzi na który wysłałem odpowiedź na pozew z opisem całej sytuacji. Po długim czasie oczekiwania otrzymałem pismo od komornika o zajęciu wierzytelności na podstawie wyroku którego sąd mi nie dostarczył... limit..

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Mar 2022 13:40

Proponuję zaskarżyć wyrok, na podstawie którego prowadzona jest egzekucja. Jeśli faktycznie nie został on Panu doręczony, to jest możliwość odwołania się od niego.