2022.06.15 godz. 10:23 Bartoszyce, Warmińsko-mazurskie

Co zrobić gdy z powodu choroby mąż nie płaci dobrowolnych alimentów

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. W październiku 2022 rmusiałam wyprowadzić się z domu od męża z powodu awantur. Od tego czasu czasu wynajmuje mieszkanie w którym mieszkam z dwoma naszymi synami: pierwszy lat 16 drugi lat 7. Do marca mąż wypłacał dobrowolnie alimenty na dzieci. Niestety z powodu ciężkiej choroby nie jest w stanie pracowac w związku z tym przestał płacić alimenty. Gdzie mogę zgłosić się o pomoc czy powinnam sądownie złożyć wniosek o alimenty czy do GOPSu?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 11:06

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019