2019.07.30 godz. 08:21 Bolków, Dolnośląskie

Co zrobić jeśli dostałem list z wart w sprawie mojego zdarzenia drogowego sprzed roku? W liście nie zgadza się nr rejestracyjny pojazdu i adres.

Wyjaśnienie sytuacji

Rok temu doszło do zdarzenia drogowego z moim udziałem wpadłem w poślizg i zatrzymałem się na barierkach. Na miejscu była policja dostałem mandat auto zostało zezłomowane. Minął prawie rok i teraz dostałem list z Warty z załącznikiem w postaci Potwierdzenia Okoliczności. Co robić? Podkreślam nie ucierpiał żaden pojazd poza moim.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lip 2019 10:40

Zasadniczo podał Pan zbyt mało okoliczności. Czy był Pan ubezpieczony w Warcie (OC lub AC)? Czy otrzymał Pan ubezpieczenie z AC za zniszczony pojazd? Czy z Pana OC były np. pokrywane szkody powstałe na drodze (barierki)?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)