2022.10.15 godz. 11:43 Warszawa, Mazowieckie

Co zrobić jeśli ktoś używał naszego konta bez pozwolenia i wydał całą sumę jaka tam była?

Wyjaśnienie sytuacji

Poznałam chłopaka, rozmawialiśmy, spotykaliśmy się i on jakoś zrobił zdjęcie, pobrał wszystkie dane żeby móc swobodnie płacić swoim telefonem z mojego konta. Płacił za zakupy i inne rzeczy, małymi kwotami, ale bardzo dużo razy. Ja się nie zorientowałam przez cały ten czas, a trwało to koło 3-4 miesięcy. Niedawno to odkryłam. Z kilkunastu tysięcy zostało kilka stów. Co ja mogę teraz zrobić? Mogę to zgłosić na policję?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sty 2023 12:45

Dzień dobry, należy zgłosić sprawę do organów ścigania. Pozdrawiam Adw. Bartosz Butkiewicz (szczecin-kancelaria.pl)