2021.11.18 godz. 18:56 Lublin, Lubelskie

Co zrobić jeśli kupiłem na sklepie internetowym 2pary butów za 0 zł płatność przedpłata a oni teraz wysyłają pisma że jestem im winien 1500zl błąd na stronie

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłem buty za 200 zł i zauważyłem że są buty za 0 zł kupiłem 2 pary zamówiłem płatność przedpłata oni je spakowali i wysłali. Mam na email że kupiłem buty za 200 i 2x0zl a oni teraz przysyłają pismo że jestem winien 1500zl w innym wypadku pozew sądowy. Czy jezeli je zamówiłem cena przy produkcie była 0 zł oni je wysłali to teraz mogą domagać się uregulowania tego?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

. ...

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Lis 2021 11:06

Sklep ma rację, bo nie można czegoś kupić za 0 zł, umowa sprzedaży jest odpłatna, a nie darmowa.