2024.06.18 godz. 17:58 Sandomierz, Świętokrzyskie

Co zrobic jeśli sprzęt opłacony kredytem ratalnym nie został do mnie dostarczony ?

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłam lodówkę na raty niedługo nadejdzie pierwsza rata spłaty a ja nadal nie mam lodowki. Sklep poprostu nie wysłał

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Cze 2024 10:12

dzień dobry, konieczna będzie analiza umowy ratalnej w zakresie opcji odstąpienia od umowy. W innej sytuacji roszczenie będzie możliwe skierować względem sklepu. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)