2022.10.18 godz. 14:09 Warszawa, Mazowieckie

Co zrobic, kiedy jestem sama z corka i jej synkiem. Alimenty i sprawa o zakaz zblizania sie do corki ojca dziecka.

Wyjaśnienie sytuacji

Corka byla z partnerem. Razem wychowywali mojego wnuka. On przesladowal ją, znecal psychicznie i szantazowal teraz corka jest ze mna i z synkiem. Ojciec dziecka uciekł. Nie wysyla żadnych pieniedzy na malca. Jak zalozyc sprawe o alimenty, unikajac kontaktu rodzicow malca. Ja nie mieszkam w Polsce. Nie stac mnie na prawnika dla corki ani na wyjazdy do Polski. Ani na spokojne utrzymanie ich trojki.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Paź 2022 16:26

Można uzyskać sądownie alimenty bez udziału na rozprawie. Jeżeli jest Pani zainteresowana odpłatnym sporządzeniem pozwu w tej sprawie, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)