2023.01.30 godz. 12:08 Tczew, Pomorskie

Co zrobić nie moge odbyc kary 2 miesiecy bo moja corka mnie potrzebuje!

Wyjaśnienie sytuacji

Czy moge w jakikolwiek sposób odwlec lub zapobiec karze pozbawienia wolności? Otóż sprawa wyglada nastepujaco jestem matka samotnie wychowującą 3,5 letnia coreczke z opóźnieniem rozwoju mowy, a 2 lata temu sprzedalam na olx wozek kobieta ktora wplacila pieniadze przelala je na konto z minusem i tak jej pieniadze przepadly podczas gdy ja fizycznie wozka juz nie posiadalam gdyz sprzedalam go za gotowke, zobowiazam sie iz wykonam prace spoleczne i splace dlug wobec tej pani niestety pracujac w monopolu na zmianach 8-16 -16-23 od poniedzialku do soboty a niedziele 10-21, oraz regularnie chodzac

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sty 2023 14:22

Może Pani złożyć wniosek o odbywanie kary w systemie dozoru elektronicznego.