2021.12.22 godz. 09:54 Krosno, Podkarpackie

Co zrobić w sytuacji gdy osoba fizyczna (sprzedawca na OLX) wysłał towar niekompletny a teraz ignoruje wiadomości?

Wyjaśnienie sytuacji

Zamówiłam tv na OLX. Sprzedawca zapewnił, iż w zestawie będą nóżki oraz pilot a także dostanę gwarancję i fakturę. Niestety w paczce znajdował się tylko telewizor, który w dodatku był niesprawny -cały ekran był popękany. Sprzedawca uważa, że nic się nie Stało-miał udać się do firmy kurierskiej i dopytać co ma zrobić lecz zignorował sprawę-nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości. Spisałam protokół szkody wraz z kurierem. Chciałabym odzyskać pieniądze gdyż nie jest mi potrzebny rozwalony telewizor a w dodatku niekompletny zestaw.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Gru 2021 12:20

Proszę zgłosić na Policji zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oszustwa.