2023.02.23 godz. 18:40 Lublin, Lubelskie

Co zrobic w sytuacji gdy sprzedalwm samochod ,nie otrzymalem umowy kupna sprzedazy

Wyjaśnienie sytuacji

Pol roku temu sprzedalwm samochod marki bmw znajomemu ,ale nie podpisalem umowy .mialo to sie odbyc po zrobiwniu przegladu oraz odebranu zabranego dowodu rejestracyjnego . Od tamtej pory owy kolega nie placi oc ,nie odbiera telefonu nic .pomocy

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lut 2023 17:40

dzień dobry, samochód nadal stanowi Pana własność. Proszę zgłosić przywłaszczenie na policję.