2022.10.10 godz. 07:41 Ruda Śląska, Śląskie

Co zrobić żeby ubezpieczalnia zapłaciła rachunki za wypadek

Wyjaśnienie sytuacji

18.06.22 mąż miał wypadek samochodem w Niemczech. Dostaliśmy do zapłaty faktury za czyszczenie drogi, dojazd karetki i szpital. Ubezpieczalnia wymiguje się od pokrycia faktur pokrycia. Co robić. Mamy polisę na OC AC w link 4

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Paź 2022 08:20

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice