2020.10.01 godz. 09:55 Jasło, Podkarpackie

Cofniety licznik w zakupionym samochodzie

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłam samochód dostawczy na małą firmę i już w domu zorientowałam się że licznik jest cofniety o 500tys km .Samochód był z Włoch A tam w dowodzie rejestracyjnym na przeglądzie wpisują stan licznika ale to odkryłam dopiero w domu.W ogłoszeniu było 250tys km A w dowodzie jest 700tys km.I co teraz mam zrobić z tym?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Paź 2020 11:18

Dzień dobry, może Pani wystosować roszczenia z tytułu rękojmi tj. wezwać sprzedawcę do obniżenia ceny lub nawet odstapiac od umowy. Pozdrawiam serdecznie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)