2020.10.04 godz. 19:26 Głuchołazy, Opolskie

Zbuntowana 18 latka

Wyjaśnienie sytuacji

Còrka(18lat) od kilku lat sprawia problemy wychowawcze nie pomagała w domu, kłamała i w końcu wyprowadziła się do rodzicòw swojego ojca,ale i tak robi problemy kłucie się z dziadkami ,wszystko wie lepiej .Jej ojciec jest za granicą a ja w innej miejscowości,i nie mamy na nią żadnego wpływu i nie słucha się,pomimo naszych próśb że ma słuchać się dziadków bo u nich mieszka ,uczy się w szkole gastronomicznej .czy są jakieś przepisy prawne żeby coś zrobić żeby słuchała sie

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Paź 2020 21:01

Dzień dobry, jeżeli córka ukończyła 18 lat, nie ma Pani już wpływu na jej wychowanie. Opisane zachowania choć uciążliwe nie naruszają prawa.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 66% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)