2024.07.11 godz. 13:36 Gorlice, Małopolskie

czy Advokat moze sprawdzic tresc zarzutu przed przesluchaniem mnie na policji

Wyjaśnienie sytuacji

mam wezwanie na przesluchanie w sprawie kolizji na prywatnym parkngu. jestem podejrzana ze podczas wycofywania auta z parkingu uszkodzilam - podrapalam felge poszkodowanemu ( dwa tygodnie stecz.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Lip 2024 14:12

Zna już Pani treść zarzutu (art. 86 § 1 k.w.)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)